27-11-17Aanvrager rechtstreeks naar welstandsadviseur
Staphorst doet stapje terug.
Wie in Staphorst een vergunning aanvraagt voor een bouwplan, moet zelf het advies van welstands- en ruimtelijke kwaliteitscommissie Het Oversticht overleggen. De initiatiefnemer neemt zelf contact op met Het Oversticht, en er wordt ook rechtstreeks afgerekend; de gemeente zal daarna korting geven op de leges, waaruit de welstandsadvisering traditioneel wordt betaald.
Lees verder: de Stentor
Nieuwe Publicaties
Onderstaande publicaties zijn zolang de voorraad strekt, tegen verzendkosten te bestellen bij de Federatie Ruimtelijke Kwaliteit: info@ruimtelijkekwaliteit.nl of 020 412 49 64
-
Jaarverslag over 2022
In 2022 groeide de formatie van de Federatie Ruimtelijke Kwaliteit en werden er tal van initiatieven genomen en activiteiten ontplooid. Financieel waren er de nodige tegenvallers.
-
Ruimtelijke Kwaliteit bij Fabrieksmatige Woningbouw
Meer goede woningen op de korte termijn én blijvende ruimtelijke kwaliteit met elkaar verenigen is het doel van het traject Ruimtelijke Kwaliteit bij Fabrieksmatige Woningbouw.
-
Duurzame Stadsgezichten
De huizen in beschermde stadsgezichten worden ook verduurzaamd. Hoe is dat mogelijk zonder afbreuk te doen aan de ruimtelijke kwaliteit en de erfgoedwaarde?